Tüm Entegre Çözümler

Entegre Çözümler

Laboratuar bilgilerinin belgelendirilmesi ve yönetimi için güçlü platform ile tüm ürün yaşam döngüsünü destekleyin.

Tüm Ürün Yaşam Döngünüz İçin Tek Bir Veri Yönetimi Çözümü

Organizasyonunuzdaki laboratuvar verilerini yönetme ve işleme şeklinizi değiştirecek entegre veri yönetimi çözümüyle tanışın. Entegre Çözümümüz, Abbott Informatics ürünlerinin bir birleşimi olup, en önemli öğesi de güçlü LIMS çözümümüzdür.

Laboratuar Bilgi Yönetimi Sistemi (LIMS)

Entegre Çözümün temeli olan laboratuvarlarımız, karmaşık süreçleri ustalıkla ele alır, düzenleyici uyumluluğunu destekler ve laboratuvarınız ve dünya çapındaki laboratuvarlar arasında işbirliğini destekler.

Ek Teklifler

Laboratuvarınızın ihtiyaçlarına göre, Entegre Çözümlerimize, bunun bir parçası olarak aşağıdaki tekliflerden herhangi birini veya tümünü dahil edebilirsiniz:

Bilimsel Veri Yönetimi Sistemi (SDMS)

Verilere hızlı ve kolay bir şekilde erişebilmeniz için çeşitli bilimsel belgelerden ve laboratuar araçlarından yapılandırılmış ve yapılandırılmamış verileri kolayca çekin.

Elektronik Laboratuar Bilgisayarı (ELN)

Not defterlerini, verimliliği artıran, hata oranlarını azaltan ve düzenleyici uyumluluğunu artıran kontrollü bir şekilde ortadan kaldırın.

Gelişmiş Analiz

Bir laboratuarın başarısını destekleyen kararları güvenle almak için sezgisel grafikler ve tablolar aracılığıyla gerçek zamanlı laboratuar verilerini görüntüleyin ve analiz edin.