Gelişmiş Analiz

Katalog

Ürününüzün tüm yaşam döngüsü boyunca güçlü öngörülerle desteklenin. Abbott Informatics gelişmiş analiz, bilgiye dayalı kararlar vermeniz için size görsel örnekler sunar ve tüm laboratuvar verilerinizi analiz eder.

Laboratuvarınızın Geri Dönüş Süresini Anlayın

Proaktif Olun: STARLIMS gelişmiş analiz tabloları ile laboratuvarınızın geri dönüş süresini kontrol altında tutarak veri temelli kararlar alın.

Analiz İmkanları

Abbott Bişilim Gelişmiş Analiz çözümü, kritik iş kararlarını alabilmeniz için STARLIMS çözümünüzde depolanan tüm laboratuvar verilerini görmenize ve analiz etmenize olanak tanır. Kök neden analizi ile ilgili soruları hızlıca yanıtlayın, performans sorunlarına ve iyileştirme fırsatlarına neden olan darboğazları tanımlayın ve yeni kaynaklar için bir iş durumu oluşturmaya yardımcı olun. Renkli görselleştirmeler, laboratuvar yöneticilerinin proaktif olarak gerçeklere göre hareket etmesine, iyileştirme planları uygulamasına ve eylemlerinin sonuçlarını görmesine ve daha verimli bir organizasyona neden olmasına yardımcı olur.

STARLIMS İçerik Kitaplığı

STARLIMS müşterileri olarak, STARLIMS İçerik Kütüphanesi aracılığıyla Gelişmiş Analiz kontrol panellerine erişiminiz olur. Gelişmiş Analiz, müşterilerin STARLIMS içinde depolanan laboratuvar verilerini analiz etmelerine ve laboratuvarın nasıl çalıştığına ilişkin yeni bilgiler edinmelerine olanak tanır. Bu sürümde yayınlanan yeni Gelişmiş Analiz gösterge panoları, müşterilerin analiz etmesine olanak tanır:

STARLIMS içerik kütüphanesi, müşterilerin STARLIMS için yeni içerikler keşfetmesine ve İleri Analitik gibi ileriye dönük ürünlerin, ve Mobility, ELN ve SDMS gibi ürünlerin değerini artırmasına olanak tanır. Müşteriler ayrıca video eğitimlerini görüntüleyebilir ve canlı demolarla etkileşimde bulunabilirler.