STARLIMS

STARLIMS

Abbott Informatics ürününüzün yaşam döngüsü boyunca kalite ve güvenliği korumak için güçlü veri yönetimi için yazılım çözümleri sunar.

Ürünün Tüm Yaşam Döngüsünü Şekillendirme

Biz kaliteli sonuçlar sunma işindeyiz. Abbott Informatics şirketinizin hızla değişen veri yönetimi ihtiyaçlarını STARLIMS çözüm ürünleri grubumuz ile destekliyoruz. Birinci sınıf Laboratuar Bilgi Yönetimi Sistemleri (LIMS) ve diğer bilişim yazılımı çözümlerimizle ürünlerinizi daha hızlı bir şekilde piyasaya sürmeniz için gereken verileri topluyor, işliyor ve değerlendiriyoruz.

Çözümlerimiz hali hazırdaki sistemlerinizle bütünleşir ve herhangi bir karışıklık yaratmadan veya günlük işleyişi sekteye uğratmadan eşsiz iş akışınıza hızlı bir şekilde uyum sağlaması için yapılandırılmıştır.

Göreviniz ister çığır açacak bir ilaç keşfetme ister mağaza raflarına güvenilir oyuncaklar sağlamak olsun, STARLIMS sürecin her aşamasında önemli veri ve öngörülerini sağlar. Güçlü veri görüntüleme özellikleriyle analiz araçlarımız şirketinizin işleyişi hakkında güvenilir kararlar vermeniz için size güç verir. Laboratuar Bilgi Yönetim Sistemlerimizin (LIMS) ürününüzün yaşam döngüsünde devrim yaratmasına izin verin; böylece siz de arkanıza yaslanıp müşterilerinize hakkettikleri kaliteli ürünleri sunmaya odaklanabilirsiniz.

Tam Bir Çözüm Ortağı

Çözümlerimiz endüstrinin uzmanları tarafından tasarlanmış ve alanınızda beklenen ayırt edici standartları, düzenlemeleri ve iş akışını karşılamak üzere uyarlanmıştır. 30 yılı aşkın iş hayatımızda, dünyanın dört bir yanındaki şirketlere STARLIMS çözümlerimizle maliyet tasarrufu artırma, dönüş süresini düşürme ve yakıt geliştirme konularında yardımcı olduk.